Tweedehands auto kopen
Manninck biedt je zowel in Zwijndrecht als in Dordrecht occasions in alle soorten en maten. Deze occasions staan sierlijk geparkeerd in onze showroom, maar met de moderne middelen van tegenwoordig hoef je niet per se langs te komen en kun je natuurlijk ook gewoon online jouw favoriete auto bij ons bestellen; we leveren hem dan af voor je deur. Online besteld, maar niet tevreden? Geen probleem, dan breng je hem gewoon terug (binnen 14 dagen op 300 km).
Onze garanties
Naast een goede autogarantie bieden wij je tijdens het proces van een tweedehands auto kopen de volgende garanties:
- altijd een eerlijk en betrouwbaar advies
- desgewenst denken we mee over de auto financiering
- en tot slot: een kwalitatief goede auto die voorzien van het laatste onderhoud (zonder meerprijs) volledig rijklaar is gemaakt, met standaard 3 maanden garantie op alle onderdelen
Wil je eerst even bekijken hoe anderen onze autoverkoop hebben ervaren? Bekijk dan de beoordelingen op Facebook en de Google Reviews.
VOOR IEDEREEN EEN PASSENDE AUTO, VOOR WELK DOELEINDE ZOEK JIJ EEN AUTO?
Audi Q3 35 TFSI Pro Line S
- Gratis thuisbezorgd
- 14 Dagen proefrijden
- 3 maanden garantie
- Voorzien van onderhoudsbeurt
- Nieuwe APK
- Financiering mogelijk
Informatie
OPTIES/ACCESOIRES
Garantielabel: BOVAG Garantie (3 maanden)
Motorrijtuigenbelasting: € 217 - € 246 per kwartaal
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket: -Laatste onderhoud
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (3 maanden); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doe je met deze Audi Q3. Deze auto uit het bouwjaar 2019 heeft 88095 kilometer gelopen. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De luxe van het lederen interieur, gecombineerd met het gemak van het elektrisch bediende glazen panorama dak en de superhandige elektrisch bedienbare achterklep zorgen voor een wel heel complete uitvoering. Je zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. Als je blij wordt van licht en ruimte dan zul je zeker genieten van het elektrisch bediende panoramadak. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, geluidsisolerende ramen, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen, elektrisch bedienbare ramen achter, elektrisch inklapbare buitenspiegels, LED-dagrijverlichting en verstelbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. De audiobediening op het stuur is niet alleen handig en praktisch, maar draagt ook bij aan de veiligheid onderweg. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem met harde schijf. Is je smartphone geschikt voor snoerloos opladen? Dan zorgt de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons weer voor een volle accu zonder snoeren en stekkers. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Audi heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. De inklapbare trekhaak zit niet in de weg als je hem niet gebruikt. Heb je de trekhaak nodig, dan klapt hij met een druk op de knop uit. Ook verstelbaar stuur, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
Je geniet nog meer van het rijden met jouw Audi omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Je rijdt ook veiliger omdat deze auto voor jou de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op jouw instrumentarium geprojecteerd, zodat je ze niet kunt missen. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing.
Als je meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
LET OP: ons bezoekadres voor de occasions is:Weeskinderendijk 31B, 3314CM in DORDRECHT.
Wat u bij ons ZONDER meerprijs krijgt:
- 3 Maanden garantie op alle onderdelen
- Onderhoudsbeurt volgens interval
- Nieuwe APK
.........Dit alles zonder kleine lettertjes of verborgen kosten.......
Om er zeker van te zijn dat er geen wachttijd is door een dubbele bezichtiging of proefrit is het altijd handig om even te bellen, mailen of appen.
Voor meer informatie bel naar 078-7878500 + toets 1 of mail naar .
Whatsapp is ook mogelijk:06-14698758